O nas

Jesteśmy multidyscyplinarnym studiem kreatywnym, które kompleksowo realizuje wszelkie potrzeby z zakresu projektowania graficznego, identyfikacji wizualnej czy projektowania opakowań. Projektujemy i wykonujemy scenografie eventowe i telewizyjne.

Lubimy niecodzienne wyzwania i podejmujemy się zleceń, których nie podejmują się inni. Jako członkowie kolektywu LuCreate jesteśmy w stanie dostarczyć usługi właściwie z każdej dziedziny projektowania, takich jak wizualizacja 3D, animacja czy fotografia komercyjna.

Michał Ćwiek

Właściciel MOCNO i główny projektant. Ekspert w dziedzinie brandingu, identyfikacji wizualnej i projektowania opakowań. Wykładowca akademicki na ISP UMCS oraz wiceprezes Fundacji Rozwoju Designu LuCreate. Kurator galerii Pracownia Otwarta. Współtwórca konferencji kreatywnej Lubelski Wzór. Pasjonat sportu i sztuki.

Jakub Jarzębowski

Projektant graficzny, rysownik i nagradzany plakacista. Tworzy do druku, do sieci i animuje. Po godzinach wygrywa konkursy plakatowe i je wegańskie posiłki.

Eliasz Gola

Projektant graficzny i wyczynowy ilustrator. Wykładowca akademicki na WSPA. Ponadto utalentowany rzeźbiarz i fan komiksów DC. Pasjonat tatuaży. Głównie swoich.


Zaufali nam